Ikony, mapy, úprava fotografií

Nabízíme spoustu dalších služeb, od malovaných ikon, map a úpravy fotografií,
přes marketing k reklamám.

Vytvoříme pro Vás turistickou, cykloturistickou mapu libovolné lokality v ČR. (kraje, regiony, mikroregiony, plány měst nebo jejich částečné výřezy. Do mapy (plánu) je možné umístít firemní údaje, loga, fotografie, kresby siluet památek apod. Dále Turistické mapy Vám napoví, jak daleko se nachází Váš cíl nebo jakou nadmořskou výšku musíte zdolat. Nabízíme Vám nejen turistické mapy ČR a Slovenska, ale i venkovní infotabule k naučné stezce, orientační plán města. Mapu je možné doplnit o řadu informací, jiné informace zvýraznit, potlačit nebo smazat. Dodat si vlastní loga, texty, tabulky, fotky. Nástěnné mapy jsou praktickým doplňkem do kanceláří, škol, vstupních hal i do bytu. Rámované mapy jsou exkluzivní dekorací reprezentativních prostor nebo vhodné jako dárek.

Všechny velké projekty začínají nápadem. Jejich úspěch záleží na tom, jak je dokážeme komunikovat.

Máte skvělý nápad? Potřebujete ho říct ostatním? Sepsaná forma není srozumitelná Vytvoříme vám ikonky na míru, a pokud si budete přát, rozpohybuje je jednoduchou 2D animací. Dlouhosáhlé texty nahradíme hesly a doplníme kresbami. Vaši posluchači si tak lépe zapamatují všechny skvělé nápady, které jim chcete sdělit.

Že se dají celé sety ikonek nakoupit na internetu? Ano, to dají, ale děláme ikonky na míru, takže dostanete ty, které skutečně chcete.

Cílem produktové fotografie je nastavit scénu, světla i samotný předmět focení tak, aby nutných úprav bylo co možná nejméně. Přesto jsou situace, kdy fotíte například jednotlivý produkt a chcete, aby finální snímek vypadal co nejlépe. Produktová fotografie není umění, ale nástroj. V e-shopu dokonce velmi mocný nástroj. Pomáhá v odlišení se od konkurence, zvyšuje důvěryhodnost webu a informovanost zákazníků. Nafotit kvalitní produktovou fotografii bez profesionálního fotografa není nic tak lehkého, ale pomocí dobrého grafika lze udělat i z neprofesionální fotografie takovou, které zákazník ve vašem e-shopu neodolá.